Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı 2012 başvuruları, ne zaman?Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı 2012 başvuruları, ne zaman? memur alımları, tarım bakanlığı 2012 personel alımı yapacak mı? bu yıl içerisinde kaç memur alacak? Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde çalışmak isteyen binlerce kişi bu yıl Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca belirlenecek mülakat sınavlarına girip bakanlık bünyesinde çalışabilecekler.

Her yıl binlerce yeni personel alımı yapan bakanlıklar 2012 yılı içerisinde de pek çok alanda yeni memur alım süreçlerine girecekler. 2012′de personel alımı yapacak olan bakanlıklar arasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı da gelmekte.

Resmi gazeteler, İŞKUR’un resmi internet sitesi ve diğer basın yayın yolları ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2012 personel alım ilanları, başvuru süreci ve ayrıntılarını yayınlayacak.

HANGİ ALANDA NE KADAR PERSONEL ALACAK

Ziraat Mühendisliği 8

Veteriner Hekimlik 6

Gıda Mühendisliği 5

Su Ürünleri Mühendisliği 3

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2

Kimya Mühendisliği 1

Kimya 1

Biyoloji 1

Jeodezi ve Fotogrametri 1

Hukuk 1

Siyasal Bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari Bilimler 1

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı 2012 başvuruları, ne zaman? merak konusu, 2012 yılı içerisindeki personel alımlarındaki başvurular ŞUBAT 2012 VE MART 2012 tarihlerinde olacak.

İlgili İlanları ve Tarım Bakanlığı’nın yeni gelişme, personel alım duyurularını sizlere bildirmeye çalışacağız. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı resmi internet sitesi ‘ www.tarim.gov.tr ‘ aracılığı ile en yeni bilgilere, işçi personel alım ilanları ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

 

www.resthaber.com
gölge
YORUMLAR (Bu yazıya 9 defa yorum yapılmış.)
 • 15 Şubat 2012 tarihinde FARUK YILMAZ dedi ki;

  Tarım bakanlığın bu alımı net tarih bellideğil mi? Şuan şubatın ortasındayız. Ayrıca bakanlığımızın TAR-GEL alımı nezaman yapılacağı hakkında bilgisı olan varmı?

 • 16 Şubat 2012 tarihinde esra akar dedi ki;

  Tarım bakanlığının tar-gel alımlarını nezaman yapacagı belli değilmi hala 2011 sonuna kadar alınması gereken 2500 personel hala alınmadı.Bu geriye kalan 2500 kişi nzmn alınacak?

 • 16 Şubat 2012 tarihinde sevilay gökçe dedi ki;

  Tarım Bakanlığının TAR-GEL alım tarihini biran önce açıklamasını, bizlerin endişeli bekleyişini sonlandırmasını istiyoruz.

 • 16 Şubat 2012 tarihinde atilla hasdemir dedi ki;

  tarım baknımız mehdi eker alımı 2011 yılı sonuna kadar yapacaktı şimdi 2012 yılındayız şubat ayıda biti uykuya yatan bakanımız hala uyamamışki heiç sesi çıkmıyor bu kadar kişiyi mağdur etmeye hakınız yok biran önce alım tarihini açıklayın, saygılarımla.

 • 16 Şubat 2012 tarihinde ayşegül dedi ki;

  Bizler endişe içinde alım tarihi ile ilgili bir açıklama bekliyoruz bu belirsizlikler aylardır bizi oyalıyor beklemekten başka hiç bir şey yapamaz durumdayız

 • 16 Şubat 2012 tarihinde vet.mç. dedi ki;

  Gıda T.veHayvancılık Bakanlığımızdan yerleştirmenin Mart ayının ortalarında yapılmasına kesin gözüyle bakıyor ve bekliyoruz.

 • 17 Şubat 2012 tarihinde esat demir dedi ki;

  bakanımızın biran önce açıklama yapmasını bekliyoruz. en azından ona göre çalışıp veya çalışmayalım kpss ye..

 • 17 Şubat 2012 tarihinde GÜLŞAH dedi ki;

  ALİMLARIN SUBAT MART AYINDA YAPILACAGI SÖLENİYORDU.AYLARDIR BEKLİYORUZ TAR-GEL ALIMLARI NEZAMAN YAPILACAKK LÜTFEN BU BELİRSİZLİK BİTSİN ARTIK

 • 20 Şubat 2012 tarihinde B Koruma dedi ki;

  Ahrkadaşlar ben 1 ay önce personel daire başkanlığını aradım onlar bana mart sonu nisan başı gibi alım olacak dediler… en son geçen hafta tekrar aradım ve personel ihtiyacını vize almak üzere maliye bakanlığına gönderdiklerini söylediler…Arkadaşlar maliye bakanlığının telefonları 03124152900 lütfen bu numarayı sık sık arayalım ve bir şekilde kamoyu baskısı oluşturmaya çalışalım .. öğretmen arkadaşlarımız haklarını bu şekilde elde ettiler…iyi günler herkese..

 • Ad Soyad:
  Yorum:

  gölge

  Eğitim Haberleri
  Emlak Haberleri Emlak Haberleri
  Siyaset Siyaset Haberleri
  Spor Haberleri Spor Haberleri
  Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri
  Dekorasyon Dekorasyon
  Kadın, Moda ve Sağlık Kadın, Moda ve Sağlık
  Köşe Yazılarımız Köşe Yazılarımız
  Kampanyalar Kampanyalar
  İnternet - Sosyal Ağlar İnternet - Sosyal Ağlar
  Müzik & Albüm Müzik & Albüm
  Resimler: Foto Galeri Resimler: Foto Galeri
  E-Devlet: Sorgulama E-Devlet: Sorgulama
  Eğlence: Mizah Eğlence: Mizah
  Oyunlar Oyunlar: Web Oyunları
  Sinema: Vizyondakiler Sinema: Vizyondakiler
  Yemek Tarifleri Yemek Tarifleri
  Sorular: Cevaplar Sorular: Cevaplar
  İddaa Tahminleri İddaa Tahminleri
  Sıcak Gelişmeler Sıcak Gelişmeler
  25 Sorgu 0,434 Saniyede Oluşturuldu.