Okullar Kaç Gün Tatil? 2014kar

Okullar kaç gün tatil 2014; İstanbulda okullar kaç gün tatil edildi 2014, okullar tatil mi 2014, Bursada okullar kaç gün tatil, Ankarada okullar kaç gün tatil edildi? Kütahyada okullar tatil mi? İşte tüm ayrıntılar.
Kar yeniden döndü ülke genelinde soğuk hava dalgası etkili olmayı sürdürüyor. Meteoroloji haftalar öncesinden uyarmasına rağmen önlem almayan vatandaşlar, trafiği allak bullak etti. Bir kaç günde yüzlerce trafik kazası, can ve mal kaybı meydana geldi. Yollara zincirsiz ve kar lastiklerini takmadan çıkan duyarsız vatandaşlar ülke genelinde pek çok trafik kazasına sebep oldu.

Valilikler pek çok ilde kırmızı alarm uyarısı verdi. Milli Eğitim Bakanlığı riskli illerde okullara uyarı metni yolladı, öğrencileri ve tüm vatandaşları dikkatli ve tedbirli olunması yönünde uyardı. Doğu illerimizden etkisini çeken karlı hava batıda etkisini gösterirken, kıyı kesimler Mart ayına donarak girdi.

EĞİTİME BİR KAÇ GÜNLÜĞÜNE ARA!
Pek çok ilde şiddetli etkisini gösteren kar yağışı, eğitimin de aksamasına sebep oldu. Ankara, Bursa, İstanbul, Eskişehir ve Kütahya’nın bazı bölgelerinde eğitime 2 ila 3 gün ara verildi. Kar kalınlığı yarım metreyi gördü.

GÜNCEL GELİŞMELER

- Başkent Ankara’da Ankara Valiliği’nin açıklamasına göre eğitime verilen aranın devam edeceği bilgisine ulaşıldı. Başkette 1 MART 2012 Perşembe günü de eğitime ara verildi.
- Bursada kar yağışı şiddetle sürmekte. 1 Mart 2012′de Bursa’da kar tatili konusunda bu akşam valilikten bir açıklama beklenmekte.

 

İZMİRLİLER YENİDEN KAR GÖRMEK İSTİYOR!
- Son yılların en fazla kar yağışı görülen illerinden birisi de İzmir oldu. Kent tarihinin en karlı dönemini yaşadığı 2012 yılında yine soğuk hava dalgasına maruz. Kentte soğuk hava 2.bir kar yağışını getirirmi bilinmez ancak İzmir’lilerin karı sevinçle karşıladığı, geçtiğimiz haftalarda yağan kar yağışının ardından işi gücü bırakıp sokaklara çıkmasından belli oldu.

 

www.resthaber.com
gölge
Ad Soyad:
Yorum:

gölge

Eğitim Haberleri
Emlak Haberleri Emlak Haberleri
Siyaset Siyaset Haberleri
Spor Haberleri Spor Haberleri
Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri
Dekorasyon Dekorasyon
Kadın, Moda ve Sağlık Kadın, Moda ve Sağlık
Köşe Yazılarımız Köşe Yazılarımız
Kampanyalar Kampanyalar
İnternet - Sosyal Ağlar İnternet - Sosyal Ağlar
Müzik & Albüm Müzik & Albüm
Resimler: Foto Galeri Resimler: Foto Galeri
E-Devlet: Sorgulama E-Devlet: Sorgulama
Eğlence: Mizah Eğlence: Mizah
Oyunlar Oyunlar: Web Oyunları
Sinema: Vizyondakiler Sinema: Vizyondakiler
Yemek Tarifleri Yemek Tarifleri
Sorular: Cevaplar Sorular: Cevaplar
İddaa Tahminleri İddaa Tahminleri
Sıcak Gelişmeler Sıcak Gelişmeler
27 Sorgu 1,051 Saniyede Oluşturuldu.